Jak sestavit balíčky služeb virtuálního asistenta, které se dobře prodávají

15.06.2019 17:40

 

Víte, proč firmy, počínaje mobilními operátory, až po McDonalds, nabízejí balíčky zboží, nebo služeb? Protože fungují ;)

virtuální asistentka balíček služeb

 

Pokud jste virtuální asistent, freelancer, nebo zkrátka nabízíte své služby online a máte potíže s prodejem svých služeb a vytvářením nabídek, dnes se budu věnovat sestavování balíčků, které vydělávají víc a přesto je snazší, je prodat.
 
 
 

Důležité je, vědět PROČ

Proč chcete své služby vlastně online prodat?

Protože... jestli jste se stali online podnikatelem proto, že jste si byli vědomi toho, o kolik času vás vlastně zaměstnání obírá a chcete si vzít svůj život zpět,

pokud chcete mít možnost, jet na dovolenou 4x do roka,

nebo věnovat svým dětem víc času, aby měly dětství, jaké si zaslouží

a k tomu pracovat s úžasnými klienty, kteří jsou pro vás výzvou i inspirací, ...pak je pro vás sestavování balíčků cesta, jak víc vydělat, být produktivnější a přesto trávit prací méně času.

 

Chci vám ukázat, že i VY můžete vytvářet balíčky, které nejen vydělávají super peníze, ale také vám pomůžou být efektivnější, takže máte víc volného času, který můžete trávit tím, co dává vašemu životu smysl.

 

 

Jak takový balíček služeb vypadá a proč ho dělat...

 • Prezentuje vaše znalosti o oboru
 • Vydělá vám víc peněz
 • Přinese lepší výsledky
 • Udělá klienta š'ťastnějším
 • Je snadné ho sestavit
 • Snazší prodat
 • Ze všeho nejsnazší je, ho klientovi dodat

 

Nejčastější chyba, kterou u virtuálních asistentů na internetu vídám a která nezbytně vede k tomu, že se  cítí finančně nedocenění, je,... že tráví prací zbytečně moc času... jsou přepracovaní ... a přesto jejich konta zejí prázdnotou.

Což je na hony vzdálené tomu, proč vlastně takovouhle práci dělat začnete.

 

Freelancer neznamená, že tu práci děláte skoro zadarmo.

To slovo FREE... má být výrazem svobody. Po stránce jak finanční, tak jakékoli jiné.

 

 

Nejčastější problém... průměrnost

 

Nepředpokládám, že čtete můj blog proto, že chcete být průměrní. Protože nejste.

Máte plno superschopností, které jiní nemají. Vaše koníčky a zájmy, osobní životní zkušenosti, vaše osobnost i vaše znalosti... z vás dělají výjimečnou osobnost.

Proč by tedy neměla být taková i vaše práce?

 

Když víte zcela přesně, na jaký obor se zaměřit a hlavně, kdo budou vaši zákazníci, je jednoduché sestavit nabídku služeb podle jejich potřeb.
Nabídnout jim řešení, které bude dokonalé právě pro ně.

Nabídku, která NEbude průměrná.

Už u balíčků služeb totiž začíná vaše konkurenční výhoda

 

balíčky služe virtuálních asistentů

 

Balíčkem služeb říkáte, jak dobře oboru a své práci rozumíte.

Říkáte klientovi, že je přesně pro něj.

A že s VÁMI získá co chce.


 

Pokud opravdu bojujete s tím, vybrat si jeden obor, potřebujete jiný odlišovač. Něco jiného, co vás  na první pohled oddělí od davu ostatních virtuálních asistentů a udělá z vás pro firmy TU JEDINOU, JASNOU VOLBU. Připravte se však na to, že na nějaký přijít, není o moc snazší, než vybrat si obor zaměření. Že obstát bude mnohem, mnohem těžší a okradete sami sebe o mnoho dalších výhod a příležitostí, které podle mne za tu Sofiinu volbu stojí.

 

 

Proč je sestavení balíčků služeb (nejen)

 pro virtuální asistenty lepší řešení

 

 

Přinášejí lepší výsledky

 

Při sestavovaní balíčků služeb, můžete přidat do balíčků služby o kterých ze zkušenosti víte, že zvyšují efektivitu těch ostatních .

Jsou služby, o kterých ze zkušenosti víte, že v kombinaci s jinou, zdvojnásobí svůj účinek.  Nebo, ...že jedna bez druhé nefunguje tak, jak by mohla.

Je to, jako když berete vitamínové doplňky. Ví se, že při nedostatku vitamínu C tělo nedokáže vstřebat železo. Že vitamín E reguluje látkovou výměnu tuků a v kombinací s vitamínem A zesiluje svůj účinek. Takže... když chcete zhubnout rychleji a víc, je dobré jíst potraviny obsahující oba tyto prvky.

Vaším cílem je, DODAT KLIENTŮM CO NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY.

Proto např. službu, kterou by klient, (který se snaží co nejvíce ušetřit, nebo nemá dostatek zkušeností na to, aby jí považoval za důležitou,) samu o sobě nekoupil, do balíčku služeb přidáte.

Vy tak máte JISTOTU, že se progresu doberete a klient, že dostane výsledky, které chtěl.

 

,,Lidem, kteří nemají znalosti,

důležité věci často nepřipadají důležité. A naopak."

 

Příklad:

 

Víte, že správa facebookové stránky bez průzkumu a předchozího auditu nebude dobře fungovat. Proto ho do balíčku zkrátka přidáte. A nemusíte o něm diskutovat.

 

Proč to tak dělat...

Např 73% klientů je skálopevně přesvědčeno, že ví, komu své služby prodává. Většinou proto, že se řada z nich domnívá, že jsou sami svým ideálním zíkazníkem.

( Hodně to tak mají např. eshopy a jejich majitelé. Ať už je to sportovní zaměření, gastro, ale i maminky na mateřské... spustí eshop s dětským zbožím, nebo s potřebami pro pletení, patchwork, korálkování, pečení atp.)

Proto jsou přesvědčeni, že průzkum potenciálních zákazníků není třeba. Vy víte, že ano. Protože víte, že když se průzkum udělá, v 95% je realita úplně jiná.

Když by bylo na klientech, průzkum by si neobjednali a neplatili. Pak byste ale NEMOHLI přinést výsledky, jaké očekávají.

V balíčku nemají na výběr. Ale vy máte jistotu, že budete schopni dodat výsledek, jaký chtějí.

  

Míň možností, snazší rozhodování

 

Je vědecky dokázáno, že když má člověk na výběr z více, než 3 možností, jeho rozhodovací schopnost se rapidně snižuje. Čím více možností má, tím větší je tzv. rozhodovací paraylýza. A tím větší šance, že se nerozhodne vůbec.

Když nabízíte služby jednotlivě, nejen že má klient více možností, ale také nekonečně mnoho kombinací.

A i když se ze začátku zdá, nabízet služby pouze samostatně jako dobrý nápad ( protože klient tak zaplatí víc), v důsledku rozhodovací paralýzy zakoupí o mnoho méně lidí, než by mohlo.

 

Už se vám někdy stalo, že jste měli tolik věcí před sebou, že jste zkrátka nevěděli, kde začít a tak jste je prostě odkládali a odkládali, až na ně třeba ani nedošlo?

Rozhodovací paralýza je matkou prokrastinace.

Proto pokud chcete být hodně flexibilní, nabídněte základní balíčky a k nim možnost přikoupit dodatkové služby. Když je klient koupí k balíčku, jsou za lepší cenu. Jako 3 extra křidýlka v KFC :D

Dalším důvodem je...

 

STRACH

 

Na straně potenciálního klienta odpadají obavy z toho, kolik hodin si u vás musí zaplatit, abyste dokončili, co potřebuje a dosáhl svého cíle.

Nebo naopak, kolik mu ve finále naúčtujete.

Každý, kdo někdy stavěl dům, nebo prováděl alespoň rekonstrukci, zná ten pocit, když se vynořují další a další věci, které stojí další a další peníze.

Jako třeba... plánujete nový obklad koupelny za 60.000,-  a  když si k tomu necháte vyměnit kohoutek, najednou instalatér chodí s dalšími a dalšími věcmi, které je třeba udělat, protože se ukáže, že máte shnilé trubky, jak vodu, tak odpad a vy už v duchu počítáte, že vás to bude stát 160.000,- 

Nikdo nemá rád překvapení, co se týče ceny.

Když si účtujete částku za měsíc správy sociálních sítí, zákazník ví přesně, co ho čeká. Pokud uvádíte ceny za hodinu vašich služeb, nemá představu, kolik vám správa firemní facebookové stránky vlastně zabere.

I tréninky VA Akademie jsou vlastně takové balíčky služeb u kterých ,,zákazníci"  přesně vědí,...

 • že bude trvat přesně 6 týdnů, než dostanou všechny základní lekce
 • Že si zvládnou udělat a spravovat web, takže s ním do budoucna nepřijdou žádné další náklady
 • to samé platí pro nástroje k práci
 • Vědí, že mají půlrok mé osobní podpory pro start firmy, aby mohli probrat za pochodu všechno, co uvádějí do praxe. Takže nemusí řešit, kolik konzultací bude třeba.
 • že si odnesou všechny informace, které pro úspěšný start a rozjezd potřebují.  A tudíž je nečekají žádné další nepředvídané výdaje za další kurzy a školení, jako jsem to měla já, když jsem si zaplatila zahraniční kurz pro virtuální asistentky. Tam mě učili, jak se třídí emaily a jak rezervovat schůzku ve sdíleném kalendáři, ale už ne to, jak tu službu prodat.

Pak jsem zjistila, že abych měla komu svoje služby prodat, potřebuju umět online marketing. Tak jsem šla do kurzu online marketingu.

Tam jsem dostala základní přehled o tom, že musím umět zvládat sociální sítě, abych na sebe upozornila.

Vést emailové kampaně, abych si tu pozornost udržela.

Pracovat se svým webem, abych ty služby prodala.

Tak následovala série kurzů, která trvala roky a vyšla dnes už na stovky tisíc.

A u které jsme stejně musela pokusem a omylem zjišťovat a testovat, jak je zkombinovat tak, aby k něčemu byly.

 

,,Nikdo nemá rád překvapení, co se týče ceny, ani toho, jak dlouho vám to bude trvat."

 

 

 

Vyděláte víc peněz a klient ušetří

 

Pokud jste četli i můj článek, jak stanovit ceny svých služeb, pak víte, že den má jen 24 hodin a vy jich klientovi víc zkrátka naúčtovat nemůžete.

Ale...když si účtujete úkoly, zvlášť v balíčku... tak je jedno,  jestli vám zaberou půl dne, nebo jestli znáte nástroj, který je za vás zfoukne za 5 minut, zatímco vy se věnujete něčemu dalšímu. Nejste finančně potrestaní za to, že jste v plnění úkolů rychlejší než ostatní. Ale proměníte to ve svou výhodu. Vlastně lépe... na peníze.

 

 

Klient koupí víc služeb, které ho vyjdou levněji

 

Všeobecně se ví, že získat nového klienta, je podstatně dražší, než si udržet starého.

A to se vztahuje i na zisk z 1 zákazníka. Pokud se snažíte získat dva zákazníky, každého pro jednu službu, stojí vás to víc (času, energie, peněz), než když si jeden zákazník koupí služby obě.

Když prodáte zákazníkovi 4 služby v jednom balíčku, ušetříte 4x víc ČASU, ENERGIE I PENĚZ. Tudíž...služby v balíčku mohou být pro klienta o něco levnější, než by ho vyšly samostatně a vy víc vyděláte.

Například ušetříte 1000,-Kč, které můžete rozdělit. O 500,- zvýhodnit balíček  a vy máte 500,- navíc pro sebe.

Je to, jako když koupíte 5ti kilové balení Nutelly. Velké balení vyjde levněji, protože výrobce ušetřil za 5 sklenic, které by musel zaplatit, pokud by prodával kilová balení.

Ušetřil 150,-Kč.  Proto vy můžete mít 5 kg Nutelly o 100,- levnější a on vydělá o 50,- víc, než kdyby prodal 5x1 kg balení

+

Máte jistotu, že se prodá všech 5 kilo, kterou byste neměli, kdyby se prodávala po kilech. Proto existují levnější 2+1 zdarma, 10% navíc,  multipack a jiná balení výrobků. Obě strany jsou spokojené.

 

 

Jak pojmenovat balíčky SLUŽEB

 virtuálního asistenta

 

Vhodné je, vycházet z toho, co je cílem takového balíčku.

Čeho chce váš cílový zákazník dosáhnout?

 

 

Představte si, že jste majitel realitní kanceláře.  ( To je moje oblíbené téma :)

Jaký výběr balíčků na první pohled křičí... ,,TOHLE JE PRO MNE TEN PRAVÝ VIRTUÁLNÍ ASISTENT!!!"

 

Tenhle?

Balíček 1

 • Tvorba tabulek v excellu
 • Administrativa
 • Vyřizování emailů

Balíček 2

 • Tvorba tabulek v excellu
 • Administrativa
 • Vyřizování emailů
 • Vyřizování telefonních hovorů
 • Vyhledávání na internetu

 

Nebo tenhle?

Balíček 1

1 hodina služeb virtuální asistentky 300,-

Balíček 2

10 hodin služeb virtuální asistentky  2.000,-

Balíček 3

1 měsíc služeb virtuální asistentky 7.000,-

 

Nebo ...

 

Balíček MoreFreeTime

 • Hledání nemovitostí k prodeji a pronájmu
 • Hledání potenciálních kupců a nájemců nemovitostí
 • Vkládání a aktualizace údajů o zákaznících
 • Aktualizace podrobností o nemovitostech
 • Úprava a vkládání fotografií nemovitostí do katalogů a webových prezentací
 • Správa databáze
 • Průzkumy - ekonomika, míra migrace, budoucnost lokality
 
 
Balíček MoreMoney
 
 • Emailové kampaně které prodávají
 • Správa sociálních sítí pro fanoušky na celý život
 • PPC propagace, která zaujme víc očí
 • Monitorování konkurence, aby jste se udrželi na vrcholu
 • Tvorba tabulek pro srovnávací analýzy
 • Vedení přehledů o příjmech a výdajích
 • Obchodní korespondence
 • Hledání nemovitostí k prodeji a pronájmu
 • Hledání potenciálních kupců a nájemců nemovitostí
 • Průzkumy - ekonomika, míra migrace, budoucnost lokality
 • Vkládání a aktualizace údajů o zákaznících
 • Aktualizace podrobností o nemovitostech
 • Úprava a vkládání fotografií nemovitostí do katalogů a webových prezentací
 • Správa databáze

 

I NÁZEV BALÍČKU je důležitý.

  

Cenou balíčků si sami určujete,

s jakým druhem lidí chcete pracovat

 

 

Když se prezentujete jako co nejlevnější, je jasné, jaký typ zákazníků se na vás bude obracet.

Pak vám stačí snadné počty...

Když chcete vydělat 40.000,- za měsíc, musíte... buď získat 20 klientů s projektem alespoň za 2.000,- nebo 10 klientů s projektem za 4.000,-, nebo 4 klienty s projektem za 10.000,-.

Takže...

kolik chcete vydělávat vy?

Kolik klientů chcete/zvládnete každý měsíc získat?

Kolik času chcete strávit prací a kolik získáváním klientů?

Cena vašich služeb má větší moc, než byste čekali.

 

 

Cenou můžete volit i další rysy, které má váš klient mít

Například...

Cena mých tréninků eliminuje lidi, kteří chtějí všechno zadarmo. U těch je totiž i minimální šance, že vyvinou dostatečné úsilí i při studiu.

Eliminuje lidi bez podnikatelského ducha.

...pro mne je důležité, aby moji studenti uspěli. A aby uměli poskytnout opravdu kvalitní služby. K tomu je ale předurčen jen jistý druh lidí.

Cenou svých tréninků si přesně volím, jak mají moji absolventi vypadat.

 

Jsou ochotni do svého rozvoje a podnikání investovat jak čas, tak energii, což je velice důležité i pro rozvoj jejich firem v budoucnu.

Rozeznají, co je důležité a co není.

Vědí, co chtějí a jak má jejich život vypadat.

Jsou ochotni pro svůj cíl něco obětovat

Řada nich už má nějaké znalostní základy.

Ať už to jsou absolventi vysoké školy, nebo mají jiné znalostní základy z jiných kurzů, třeba minimum, jako je podnikání z pláže.

Mají tak představu, co prodej služeb na internetu obnáší. Proto jim náplň tréninků dává smysl.

Vidí souvislosti...dostanou všechny informace otestované a ušité na míru přesně pro virtuální asistenty a v  kontextu, který by si jinak museli domýšlet.

 

 

I VY cenou ovlivňujete to, jaké klienty budete mít

I vy můžete mít klienty, kteří jsou ochotni do rozvoje své firmy investovat. I vy budete v jejich očích dobrá investice.

I vy můžete mít klienty, kteří jsou ochotni pro svůj cíl něco obětovat. Protože jen takoví uspějí. A když uspějí, budou mít víc peněz. To znamená i větší rozpočet na to, využít více vašich služeb, využívat je déle a lépe je zaplatit.

I vy můžete mít klienty, kteří mají znalostní základy a vidí souvislosti. Kteří chápou, že když investují do vás i když jsou vaše služby dražší, že o to dostanou kvalitnější výsledky a o to víc vydělají.

 

 

 

Takhle virtuální asistent vytváří balíčky služeb

 

Druhy balíčků služeb:

 1. Startovní balíčky
 2. Lego balíčky
 3. Cílové balíčky

 

Důležité je, mít od začátku křišťálově jasno v tom, PRO KOHO přesně je sestavujete. Od toho se odvíjí také jak.

 

 

Startovní balíčky

 

Startovní balíčky jsou nejvhodnější pro zbrusu nové klienty, kteří se buď ještě nesetkali s vámi, nebo s virtuálními asistenty vůbec. Zkrátka, jsou vhodné pro fázi vzájemného oťukávání.

U startovního balíčku vezmete jednu službu a v podstatě ji rozporcujete na malé kousky, ze kterých se služba skládá.

Například:

Pokud děláte webové stránky...

Jeden balíček může být samotná tvorba webu

 • Konzultace
 • Průzkum
 • Mind mapa webu
 • Programování ( nebo využití nějakého nástroje jako je Wix, Webnode atp.)
 • Grafika
 • Copywriting
 • Design ( ideální je kombinace UX designera s designerem zaměřeným víc na konverze, než uživatelské rozhraní )
 • Testování

 

Další balíček může být audit webu

a do něj rozepíšete všechny kroky, které je k němu třeba udělat.

Všechno co mu předchází, jak probíhá i co po něm následuje.

 

 

 

Lego balíčky

 

U lego balíčků vezmete jednu část určitého celku/cíle a vytvoříte z ní balíček podobně, jako v předchozím případě.

Cílem těchto balíčků je, maximalizovat profit a přitom klientům umožnit, zakoupit jinak drahou službu v podstatě na splátky tím, že ji rozkouskujete.  Klienty to ale vyjde několikanásobně dráž. (Na tomto principu funguje Partnerský marketing)

Je to,... jako když vezmete z lednice dortů Medovník za 300,-Kč. Nakrájíte ho na 12 dílků (balíčků) a každou porci prodáte za 55,-Kč

Nebo domek z lega a rozeberete na bloky a ty ještě na jednotlivé pidikostky.

 

Příklad:

Vím, že někdo má určitý cíl. V tomto případě se chce stát virtuálním asistentem a vybudovat úspěšné online podnikání.

Vím, že k prodeji služeb online takový člověk potřebuje :

 • Podnikatelské minimum
 • Umět pracovat s online nástroji
 • Umět spravovat své sociální sítě, protože slouží k získání pozornosti a budování důvěry potenciálních zákazníků
 • Aby si tuto pozornost udrželi, potřebují umět vytvářet newslettery a zvládat email marketing
 • Aby mohli své služby prodat, potřebují dobré webové stránky
 • Aby, když chtějí zesílit propagaci, uměli využít placenou reklamu
 • Když chtějí psát příspěvky na Facebook, psát prodejní emaily a spravovat web, potřebují základy copywritingu
 • Když chtějí využít placenou reklamu, aby uměli zacházet s nástroji k její tvorbě
 • Atd. atd.
 
V případě Lego balíčků, vezmete každou jednu tuhle část a vytvoříte z ní balíček, stejně, jako to vídáte na internetu.
 
Tzn.
Jeden balíček bude Kurz správy sociálních sítí
 
Další balíčky budou:
 • Podnikatelské minimum
 • Kurz emailového marketinu
 • Vlastní tvorba a správa webu
 • PPC reklama
 • Nástroje pro práci online
 • atd.
 
Vy každý z těchto kurzů vezmete a rozporcujete na malé kousky.
 
Tzn. balíček Kurz správy facebookové stránky bude obsahovat:
 
 • Jak založit firemní Facebook
 • Jak získat fanoušky
 • Jak zvýšit dosah facebookových přpíspěvků
 • Algoritmy facebooku
 • Jak pracovat s metrikami fb stránky
 • Jak má vypadat report pro klienta
 • Jaké z metrik vyčtete závěry
 • Jak plánovat další kroky, založené na výsledcích fb metrik
 • atd.
 
Smůla je, že když si někdo zakoupí pouze ten jeden balíček, bez ostatních nemá velký efekt.
 

Jen pro zajímavost... s tímto typem balíčků se hodně setkáte u trenérů virtuálních asistentů v zahraničí. 

JEDEN PŘÍKLAD ZA VŠECHNY...

Trénink pro virtuální asistenty - Jak sestavit výdělečné balíčky služeb za 498,- dolarů.

 

 

balíčky služeb virtuální asistentky

 

 

Cílové balíčky

 

S cílovým balíčkem si klient v podstatě KUPUJE VÝSLEDEK.

U těchto balíčků začnete jedním cílem, kterého chce klient dosáhnout a postupujete pozpátku. Vkládáte do balíčku všechny služby, které k tomu cíli vedou. Které potřebuje, aby získal výsledek, jaký si přeje.

 

To je třeba případ Tréninků VA Akademie.

Vím, co je vaším cílem.

Potřebujete, aby se na vás klienti začali obracet. Abyste mohli vydělávat co nejrychleji, pravidelně a nadprůměrně.

Podle těchto cílů jsou balíčky a jejich obsah navrženy:

 

Master Class je pro virtuální asistenty, kteří chtějí, aby se na ně obraceli podnikatelé a malé firmy. To je jejich cíl.

Perfect for Bussineses je pro asistenty, kteří mají vysoké ambice. Tzn. cíl: Chtějí časem buď vlastní agenturu, nebo držet krok i s náročnějšími firmami.

 

Těmto cílům je pak přizpůsoben obsah tréninků...

Je do nich vloženo to, co je k cíli dovede, tak, aby obsah zvyšoval vzájemný účinek.

Proto je k nim např. i má osobní půlroční odpora, protože když začínáte, tak spousta otázek vyplouvá na povrch až když věci skutečně děláte.

A já mám jen takhle jistotu, že když podle mého návodu budou studenti postupovat, získají výsledky, jaké chtějí. Že  dosáhnou cíle, pro který byl trénink vytvořen.

Proto si můžu dovolit takovu drzost, jako je 60ti denní záruku na vrácení peněz, pokud se výsledky nedostaví.

Takové záruky u kurzů moc často nevídáte.

 

 

Jak vytvářet balíčky služeb klientům na míru

 

 

Vyberte 3 - 5 služeb, které ideálním zákazníkům ve vašem oboru nejvíce pomohou,...tzn řeší co největší problém. ( Tudíž mají nejvyšší hodnotu)

Z nich sestavte  žebříček podle toho, které mají nejvyšší hodnotu pro zákazníka a pro vás znamenají nejmenší investici (ať už finanční, energetickou, nebo časovou).

Co si pod těmi pojmy představit...

Nejvyšší hodnota pro zákazníka, nejmenší investice pro vás

Měsíc správy firemní facebookové stránky

pokud umíte naplánovat a publikovat příspěveky na facebook, které pomůžou firmě zvýšit zisk o desítky tisíc, strávíte plánováním příspěvků na celý měsíc dva dny času.

Pro vás minimální časová, finanční a energetická investice která ná na dosažení cílů zákazníka velký efekt. Tudíž vysokou hodnotou. Na škále od jedné do deseti...10 z 10. Pokud to opravdu umíte, není výjímkou cena 50.000,-/měsíc.

 

Nízká hodnota pro zákazníka, vysoká investice pro vás

Vyřizování korespondence a běhání na poštu. Pro vás ...vyžaduje časovu, finanční i energetickou investici. Hodnota v očích zákazníka 3 z 10. Finanční odměna minimální.

Kolik takových klientů za měsíc musíte mít, abyste vydělali 50.000,-?

Kolik času strávíte jejich získáváním?

ALE...

je jasné, že abyste mohli vytvořit dokonalé balíčky, musíte je stavět podle toho, co potřebují klienti. Ne jen podle toho, jak chcete vy.

Jako všechno v našem životě, důležité je, udržet věci v rovnováze.

Abyste nenabízeli jen to, co chcete prodávat, ale to, co chtějí lidé koupit :)

Aby se vám nestalo, že za špatné peníze pracujete od rána do večera. To už jste zažili v zaměstnání... a moc jste si to neužívali.

 

Takže...DŮLEŽITÉ JE, zkombinovat služby tak, aby v každém balíčku byla MINIMÁLNĚ jedna služba s vysokou hodnotou!

Zbytek balíčku doplňte dalšími službami, které klienti potřebují.

Kompletování služeb do balíčků zároveň urychlí a usnadní klientovi jejich zakoupení

 

Čtěte také:

JAK PRODAT BALÍČKY SLUŽEB VIRTUÁLNÍHO ASISTENTA

.

 

Mrkněte, jak na to ;)

 

 

Líbí se vám článek? Sdílejte ho s přáteli na Facebooku :)

 

 

 

Použité zdroje: Copyhackers

 

Markéta Bouhaniková virtuální asistentka

Markéta Bouhaniková je první dámou VA Akademie, členkou Mezinárodní Asociace Virtuálních Asistentů a autorkou Učebnice pro Virtuální Asistenty.

Marketér tělem i duší. Přednáší o sociálních médiích, je lektor a odborný poradce pro virtuální asistenty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E-BOOK ZDARMA

Jak se stát

virtuálním asistentem

 

 

Přivýdělek z domova

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tipy ZDARMA
 
 
Nástroje pro VA
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ZDARMA KE STAŽENÍ:
 
 
 
Slovníček pro virtuální asistenty
Stačí zadat e-mail, kam ho máme poslat.
Můžete si ho, pokud chcete, také zakoupit za 20,-. V tom případě nás kontaktujte emailem.