Jak zhubnout i když pracujete z domova

26.07.2019 23:34

I hubnout se dá zdravě. 

 

Jak zhubnout, když pracujete z domova

Když pracujete z domova, je hubnutí paradoxně o něco snazší. Zhubněte s tímto návodem.

 
 
 

1. Jezte v pravidelných intervalech

Když jíte v pravidelných intervalech pomáháte tělu spalovat tuky rychleji, Když pracujete z domova je pravidelný odpočinek v krátkých pauzách i cesta, jak být produktivnější. Takže můžete spojit příjemné s užitečným a dát si malou zdravou svačinku.

 

2. Jezte hodně ovoce a zeleniny

Ovoce a zelenina jsou bohaté na vlákninu, zato obsahují málo kalorií a tuku. Není nic snazšího, než sáhnout do lednice pro papriku, nebo dobrý salát. Doplnit při práci vitamíny a minerály.

 

 

3. Hýbejte se

Jestli si  říkáte, jak se hýbat , když      pracujete z domu  na počítači, pak vězte, že stačí sezení na balanční podložce, nebo balónu a rozdíl jistě ucítíte. Je to skvělý způsob, jak zůstat zdraví a fit.

 
 
 

4. Nevynechávejte snídaně

Pokud se zapomenete nasnídat, tělo si to bude vynahrazovat během dne a o to víc budete mít chuť dát si extra svačinku. Vynechání snídaně vám s hubnutím nepomůže.

 

 

5. Pijte dostatek tekutin

Všichni známe rčení, že hlad je převlečená žízeň. Pokud máte roupy a přemýšlíte, na čem byste si smlsli, zkuste si dát nejdřív sklenici vody. Při práci z domu není problém ani uvařit si konev bylinkového čaje.

 

 

6. Čtěte etikety na potravinách

Každá kalorie se počítá. Věnujte pozornost tomu, co kupujete. Dejte přednost menšímu množství kvalitních potravin, před éčky a kalorickými bombami.

 

 

7. Nezakazujte si svá oblíbená jídla

Pokud milujete jahodovou zmrzlinu, tak jako já, pak víte, že čím víc si ji odpíráte, tím větší na ni máte chuť. Neškrtejte z jídelníčku to, co máte rádi. Jen zmenšete porce.

 

 

 

Nechte se inspirovat i dalšími články na podobné téma:
 

Jak si vybrat tu správnou práci z domova, aby nezabrala moc času a přinesla přesto jste si vydělali peníze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E-BOOK ZDARMA

Jak se stát

virtuálním asistentem

 

Přivýdělek z domova