Neztrácejte čas, který už by vám mohl přinášet peníze, tápáním co a jak...

StartUp Mega Pack

 

 

Pro úspěšný začátek jakékoliv virtuální praxe je důležité, trefit se přímo do černého tím, že nabídnete ty správné služby, těm správným zákazníkům a že děláte správná rozhodnutí od prvního dne.

Naneštěstí s tolika informacemi, které jsou v dnešní době dostupné v knihách, časopisech i na internetu, není vždy lehké  odhadnout, které postupy jsou nejlepší, natož kde začít.

 

Chápu to. Sama jsem si tím prošla. Strávila jsem celé měsíce osvojováním si on-line nástrojů, které mi byly nakonec k ničemu. Zkoušela nejrůznější postupy, které v našich podmínkách zkrátka nefungují a utratila spoustu peněz za věci, které byly naprosto zbytečné.

Právě proto jsem sestavila StartUp Mega Pack, který obsahuje všechno, co bych si bývala na začátku přála (a vážně potřebovala) mít.

Abych udělala VÁŠ život mnohem snazší.

 

StartUp Mega Pack dělá start mnohem jednodušší, protože ...

  • se 100% zaměřuje na ty účinné a vyzkoušené postupy, které opravdu fungují.
  • Není třeba složitě připravovat potřebné dokumenty, protože už jsem to udělala za vás. Stačí je jen vytisknout, nebo přiložit k e-mailům.
  • Nemusíte neustále myslet na to, co máte dělat teď, protože pro většinu činností máte podrobné návody a seznamy, kde krok po kroku pouze zatrháváte, co už máte hotovo a přesně víte, co máte dělat dál.

Všechny součásti StartUp Mega Packu oceňují i účastníci mých kurzů, protože jim každý den usnadňují práci.

 

Nyní je jeho cena pouze: 2.685,-

Neváhejte, tato nabídka se v dohledné době nebude opakovat.

 

 

StartUp Mega Pack obsahuje:

 

1) První důležitý krok - šablonu  Podnikatelského plánu, kterou potřebujete k naplánování každého podnikání. Tato 17-ti stránková šablona je určena speciálně pro virtuální asistenty a stačí do ní vložit pouze vlastní iniciály a představu o firmě.

Podnikatelský plán pro virtuální asistenty

 

2) Průvodce pro virtuální asistenty

Pokud zrovna začínáte, tato kniha vám ukáže,

  • jak krok za krokem postupovat, aby všechno mohlo proběhnout v klidu, jak jste si naplánovali.
  • Jak prodat své vrozené schopnosti, využít svůj talent a zpeněžit své zkušenosti.
  • Co je důležité, když chcete vybudovat vlastní výdělečné podnikání.
  • Ukáže vám, jak vydělávat, žít a pracovat, kdekoliv se vám zachce. Jak získat více volného času, peněz a svobody.

(75 stránek)

 

3) StartUp Pack - balíček obsahující  ( 50 stránek)

  • podrobné obrázkové návody k základním nástrojům, které budete ke své práci používat
  • dokumenty které potřebujete při práci s klienty  - stačí je pouze vytisknout, nebo přiložit k emailům
  • dokonale stručné seznamy, kde si pouze odškrtáváte jednotlivé kroky, které je třeba udělat, abyste na něco nezapomněli a postupovali ve správném pořadí

 

 + ZDARMA týdenní emailový orientační kurz kde se podrobně seznámíte s prací virtuálních asistentů

 

Balíčkem StartUp Mega Pack získá čtenář přístup k příkladům z reálného světa. Může stavět na zkušenostech z našich podmínek a vyhnout se začátečnickým chybám, které za něj už udělal někdo jiný :)

 

Můžete strávit celý život proséváním a trávením všech článků, příspěvků, průvodců a příkladových studií, které  existují o virtuálních asistentech - nebo můžete začít opravdu jako virtuální asistent pracovat.

 

StartUp Mega Pack byl sestaven na základě postupů a technik, které sama používám a které pomohly i stovkám mých čtenářů a žáků, začít budovat svůj vlastní svět bez stresu, kanceláří a každodenního dojíždění.

Ať už chcete pomalu, ale jistě začít s touto prací, nebo potřebujete svou praxi rychle nakopnout, Startup Mega Pack je první správné rozhodnutí, které uděláte.

emailtimers.com

 

 

 

 

UPOZORNĚNÍ:

Smlouva mezi vámi a klienty slouží především a hlavně k VAŠÍ OCHRANĚ. Aby tuto službu plnila, je nutné nechat si ji sestavit právníkem na míru. NIKDY nepoužívejte univerzální šablony smluv z internetu!!! Jako VA pracujete s osobními a jinými choulostivými informacemi. Tyto smlouvy s tímto faktem nepočítají. Potřebujete jednu smouvu, šitou na míru speciálně pro vaše služby, za vašich podmínek.

Je to také důvod, proč vzor smlouvy tento balíček neobsahuje.