Průvodce pro virtuální asistenty

E-book

 

PRŮVODCE PRO VIRTUÁLNÍ ASISTENTY  

Každý má právo pracovat, kde chce a vybudovat si životní styl, který miluje.

A to je přesně to, co vás tato kniha naučí.

Pokud jste vždycky snili o svobodě pracovat kdykoli a kdekoli, pak se zamyslete, protože právě teď je víc příležitostí, než kdy dřív:

  • vybudovat výdělečné podnikání online a přitom měnit svět
  • doslova prodat své schopnosti a vydělávat odkudkoliv
  • využít online nástroje a sociální sítě k tomu, aby vám získali volný čas, peníze a svobodu
  • žít život podle vlastních pravidel a vlastních představ

 

Tato kniha odkrývá všechny potřebné kroky k vybudování svobodného stylu života, včetně plánů na zahájení online podnikání a nástrojů které potřebujete.

Po 16 letech strávených ve světě obchodu a korporací, opustila Markéta své dobře placené zaměstnání a odjela do Spojených Států, kde se po setkání s prací na dálku začala zabývat možnostmi využití virtuálních asistentů u nás. Naučila se vše, co s touto prací souvisí a začala budovat své vlastní podnikání. Protože jako single matka dvou dětí znala, jak obtížné je udržet rovnováhu mezi prací a rodinou, nejdříve se rozhodla, pomáhat ostatním matkám, získat práci, která jim péči o rodinu umožní. Po ukončení vzdělávacího projektu se zaměřila na rozvoj své vlastní akademie.

Dnes, téměř po pěti letech průzkumů, testování, i soustavného vzdělávání, učí Markéta ty nejšpičkovější virtuální asistenty s mnohostranným využitím.

 

Pokud zrovna začínáte, tato kniha vám pomůže získat potřebné znalosti, ukáže jak prodat své schopnosti a jak vybudovat vlastní výdělečné podnikání. Jak vydělávat, žít a pracovat kdekoliv se vám zachce.

Pokud jste podnikatel, kniha vás naučí, jak vybudovat svůj virtuální tým, který vám získá více volného času, peněz a svobody.

 

Tento praktický průvodce vás naučí, co to znamená žít život za vlastních podmínek.

Mnoho lidí chce procestovat svět a pracovat, kde bude chtít, ale jen málo lidí promění svůj sen ve skutečnost. Markéta je ale jednou z výjimek, která vám může přesně ukázat, jak se to dělá.

Její kniha vás zábavnou formou provede praktickými nástroji i nejefektivnějšími postupy v práci na dálku.

Kniha není povídáním o tom, jak úžasné je procestovat svět a při tom zbohatnout bez práce. Řekne vám přesně, jak se co dělá a jak dosáhnout maximální svobody při budování vlastního výdělečného podnikání. Není o tom, jak báječné je, žít svůj sen. Ale přesným návodem, jak by takový sen měl vypadat a jaké nástroje použít, abyste si ho mohli splnit.


Cena : 1320,-