O nás

 

Lidé už dnes netouží po skvělých kancelářích uvnitř obřích korporací. Chtějí být vlastními pány a mít SVOBODU pracovat třeba z plážového lehátka v Thajsku, nebo když tráví čas v parku se svými dětmi.

                                                                                                                                            M. Duncan

 

 

Jsme první akademie pro Virtuální asistenty a práci na dálku v ČR.

 

 
Specializujeme se na profesní vzdělávání virtuálních asistentů a práci z domova tzv. Home-Office.
Téměř 20ti leté zkušenosti z oblasti administrativy, obchodu a managementu, daly základ nejvíce systematickému know how u nás.

 

Kurzy vedeme tak, aby absolventi byli schopni poskytovat služby na nejvyšší úrovni a byli schopni skvěle prezentovat sebe a své znalosti.

Ahoj,

jmenuji se Markéta. Jsem máma :D, majitelka psa, expert na Virtuální Asistenty, lektor a marketér.

Mým cílem je, naučit vás všechno potřebné pro úspěšný start. Od využití nejnovějších technologií, až po marketingové strategie, vyvinuté speciálně pro Virtuální Asistenty. Abyste mohli začít podnikat na pevných základech.

Markéta Bouhaniková

Certifikáty, ocenění aj.

(Neuvádím je, abych se vychloubala. Ale abyste se na mne neváhali kdykoliv obrátit, když budete potřebovat pomoc)

Členka Mezinárodní asociace virtuálních asistentů
České :
Marketing
Podnikání
 
Zahraniční:
Inbound Marketing
Inbound Sales
E-mail marketing
Growth-Driven Design Agency
 
Zvláštní :)
1. místo v koloběžkovém závodě na zámku v Žinkovech ( Proč je takové vítězství důležité, se dozví každý, kdo dostává novinky z mé Akademie:)

 

Jak jsem začínala já?

Možná si myslíte, že když mám víc, jak 20ti leté zkušenosti z oblasti obchodu a podnikání, že to pro mne byla „brnkačka".

    ...tak to ani náhodou...

Jako svobodná matka dvou dětí jsem stále řešila rovnováhu mezi prací a rodinou.

Pracovala jsem jako supervisor ve společnostech s milionovým obratem, jako jsou Hard Rock Cafe či Marks and Spencer. V zaměstnání jsem zdánlivě měla jistotu výdělku, ale jen do doby, než se změnily podmínky tak, že zůstávat bylo nemyslitelné. Nekonečná pracovní doba, neustálé zamítání žádostí o dovolené v době letních prázdnin, či Vánoc.

Štvalo mě, že jsou děti v oblasti práce handicap. Nelíbilo se mi, že jsou v zaměstnání překážkou, ani že jako svobodná máma musím doslova měnit čas strávený s dětmi za peníze. Jednoho dne jsem zkrátka dala výpověď.

Když jsem začala pracovat jako OSVČ, některé problémy polevily, ale neustálé dojíždění a sezení v kanceláři, mi připadalo, jako ztráta času.

 

Shodou okolností se mi poštěstilo nějaký čas žít ve Spojených státech, kde jsem se setkala s prací virtuálních asistentů. V kombinaci s využitím cloudových úložišť jsou možnosti této práce ohromující. Česká ekonomika a ani mentalita nejsou na takový business model připraveny a proto bylo nutné ho upravit a otestovat. Ale povedlo se.

Díky systematickému navštěvování nejlepších kurzů, studiu příslušné literatury a letům praxe, se mi podařilo úspěšně živit tím, co mne baví. Na své cestě jsem zažila plno vzestupů i pádů. Zvláště z počátku byly chvíle, kdy jsem si sáhla na dno. Měla jsem velkou zodpovědnost a selhání pro mne nepřipadalo v úvahu. Ale nevzdala jsem se. A bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě. Po pár měsících jsem získala věrné klienty. (Z nichž některé dnes dokonce považuji za své přátele.)

 

Práce virtuálních asistentů není job od devíti do pěti.

Dává vám svobodu a pocit, že jste užitečná lidská bytost. Ne jen součást stroje na peníze někoho jiného.

 

„Moji studenti mi byli vždy inspirací. Rady, návrhy, ale i upozornění na chyby, beru jako výzvy. A i proto dnes mohu předávat své know how dál. Je to skvělá práce, kterou dělám s nadšením a pokorou. Protože vím, že to co dělám, má smysl. Stojí za mnou lidé a jejich příběhy. Lidé, kteří díky mně začali dělat věci jinak...  “

 

 Miluju

  

a nejvíc ze všeho a

 


Nejsem cool freelancer. Nejsem stále na cestách. Nedělám úžasné a nebezpečné věci.

Ale žiji svůj život podle vlastních pravidel a čas trávím tím, co mám ráda.

Když můžu já, tak VY taky.

 

Sleduj nás na facebooku   Sleduj mnne na Pinterestu