Nejlepší Appky pro virtuální asistenty

20.01.2016 11:46

Aplikace pro virtuální asistenty

 

Jsou vždy po ruce. 

Ať už sedíte na lavičce v parku, zatímco se snažíte dětem naládovat do plic trochu čerstvého vzduchu, nebo stojíte na autobusové zastávce cestou na koupaliště.

Mobily a tablety nám umožňují všechny tyhle drobné chvilky využít k práci. Stačí šikovná aplikace a můžete plánovat příspěvky na sociální sítě na týdny dopředu.

Můžete organizovat schůzky a jednání jen dotykem prstu.

Můžete se doslovava prohrabovat v dokumentech a smlouvách a nemusíte přitom vstát od voňavé kávy na letní zahrádce.

Nástrojů,  díky kterým už není třeba zavírat se mezi stěny šedé kanceláře, je celá řada. O některých z nich vám chci dnes povědět :)

 

iDoklad

cloudové řešení se kterým máte všechny faktury a párování plateb pod kontrolou. Kdykoliv a kdekoli potřebujete. Můžete vystavovovat, rozesílat, přijímat a párovat faktury za své služby virtuálního asistenta a při tom si vychutnat sluneční paprsky na pomalu tajícím zmrzlinovém poháru. Automatické nastavení upomínek je samozřejmostí a tak je o trochu té práce méně:)

 

ColorNote

Je aplikace pro virtuální asistenty s děravou hlavou, jako jsem já :) i pro pečlivé plánovače a zaryté pisálky. Využijete  ji opravdu denně. Umožňuje tvorbu  poznámek a seznamů, které si můžete barevně označovat, odškrtávat a vůbec se s nimi vyřádit, co to dá. Nastavovat připomínky, nebo poznámky, sdílet třeba s klienty i  přáteli.

Denní úkoly i nákupní seznamy nebudou už nikdy problém.

 

Worldtimebuddy

Plánujete konferenční hovor, schůzku, nebo zahraniční cestu. Moskva, Paříž, New York a příští pátek Praha.

Je to šílenost... všechna ta časová pásma. Ten, kdo to vymýšlel musel trpět chronickou nespavostí, nebo nějakou nutkavou neurózou. Jak se může ve všech těch časových pásmech normální člověk vyznat?

Abyste se úplně nezbláznili, když už je nutné aby plánování takových akcí probíhalo v rámci různých
časových pásem, použijte tuhle chytrou appku. Pro virtuálního asistenta je k nezaplacení.

Konvertuje několik časových pásem, takže můžete velice snadno organizovat třeba mezinárodní konference. Je
dostupná pro iOS i Android.

 

Doodle Mobile


Co se týče plánování schůzek, mám tu pro virtuální asistenty ještě jednoho pomocníka. Je jím Doodle Mobile. Pomůže vám plánovat události. Navrhne dostupné termíny, umožní odesílat pozvání přímo z applikace a upozorní vás na nejvodnější termín, který je dostupný všem zúčastněným. Appka je dostupná jak v App Store tak Google play.

 

Dropbox


Tento nástroj je velmi rozšířený, ale pro úplné neználky jej stejně uvádím. Umožňuje sdílení dokumentů s ostatními. Ať už kolegy, nebo klienty. Jak jednou synchronizujete své dokumenty do Dropboxu, můžete prostě komukoliv poslat link s odkazem, kde tyto dokumenty najde.  Lze také využít k zálohování všech vašich důležitých dat. Jako virtuální asistent se bez něj neobejdete.

Prosté, rychlé, úžasné.

 

Periscope


Objevuj svět očima ostatních v reálném čase. I kdybyste nevyužili tuhle úžasnost v práci, v soukromém životě zcela určitě ANO. Umožňuje přenášet video v reálném čase a sdílet s ostatními. Školní vystoupení, koncert, zajímavá přednáška. Můžete se podělit doslova o všechny skvělé zážitky.

 

Zajímal by tenhle článek i tvé přátele? Neváhej ho sdílet, třeba na Facebooku :D

                                                                                                                                              

 
 

Nejčtenější články :

Co musí umět Virtuální Asistent?

Co musí umět Virtuální Asistent?

Je třeba odhodlání, internetové připojení a znalost několika online nástrojů. Pak můžete pracovat, odkud  budete chtít. Třeba z druhého konce světa.

 

7 nejlépe placených úkolů pro Virtuální Asistenty 

Virtuální asistent na volné noze

Abyste mohli začít pracovat na volné noze...

 
Nejčastější fatální chyby začínajících Virtuálních Asistentů

Nikdo učený z nebe nespadl...

 

 

Pracujte míň.

Vydělávejte víc.

Proměňte svůj život v další úspěšný příběh.

Ukáži vám jak.

 

Markéta Bouhaniková je první dámou VA Akademie, členkou Mezinárodní Asociace Virtuálních Asistentů a autorkou Učebnice pro Virtuální Asistenty.

Marketér tělem i duší.

Přednáší o sociálních médiích, je lektor a odborný poradce pro virtuální asistenty.