Práce na doma bez poplatků kterou musíte vyzkoušet

01.08.2016 09:18

K práci z domova nás vedou různé důvody. Máme za sebou radostné i smutné události, různá vzdělání i pracovní zkušenosti. Vzestupy a pády.

Nás všechny vedou různé životní cesty.

Ať už je tomu jakkoliv, mnozí z nás se chystáme udělat životní změnu. A nebojíme se při vstupu do této nové etapy našeho života, zkusit nové věci.

 

 

Zní to, jako by byla řeč o vás?

Pokud ano, zde je tip na práci z domova, která vám otevře nové možnosti.

 

 

Práce z domova

 

Když nehledáte jen příležitostnou formu přivýdělku, ale chcete trvale změnit způsob, jakým je možné pracovat.

Když vás unavuje dojíždění, neustálý stres a špatné zacházení, pak je možná právě pro vás, nový trend práce na dálku, to pravé.

Externí spolupráce s malými firmami a živnostníky, vám jako tzv. virtuálnímu asistentovi umožní nabízet celou škálu náročnějších i nenáročných služeb. A to jak časově, tak znalostně.

 

Virtuální asistenti jsou profesionální podporou pro malé a střední podnikatele. Zastávají práci, pro kterou firmy nevyužívají stálé zaměstnance. Ať už z úsporných důvodů, nebo pro to, že pro ni nemají potřenou kvalifikaci a odborné znalosti.

 

Certifikovaný virtuální asistent je schopen firmám nabídnout podporu v oblastech, jako je:

 

Zákaznický servis

 

Zákaznická podpora na telefonu, e-mailu či sociálních sítích je jednou z nejlepších příležitostí pro práci z domu. Podávání informací i odpovědi na dotazy, příjem objednávek i výběr vhodných termínů není až tak náročná. Je vhodná pro komunikativní osobnosti.

 

Správa sociálních sítí

 

Virtuální asistent pro správu např. Facebookových stránek je příležitostí pro kreativní osobnosti. Dobře vedená firemní stránka je schopna přivést firmám nové zákazníky. Proto patří k těm nejlépe placeným příležitostem. S tím souvisí také moderování skupin.

Je ideální pro cestovatele (časově velmi flexibilní) i pecivály, tvůrčí osobnosti,  introverty, a životní optimisty :)

 

Tvorba newsletterů

 

E-mailová komunikace a tvorba newsletterů je další oblíbenou možností jak uplatnit svou kreativitu.. E-mailový marketing je stále nejefektivnější metodou k získávání zákazníků. Proto každý, kdo tuto činnost ovládá, bude mít u firem na růžích ustláno. Lidský přístup, trocha znalostí psychologie a smysl pro estetiku jsou těmi nejlepšími předpoklady.

 

 

Přepisy textů

 

Přepisy audiozáznamů spolu s digitalizací (přepisy či scanování) dokumentů, korektury a formátování. To vše můžete jako schopný uživatel českého jazyka nabídnout. Styblíka k ruce a směle do toho.

 

 

Call centrum

 

Pro ty komunikativnější z vás je skvělou možností domácí call centrum. Ne každý má na to talent, ale pokud rádi hovoříte s lidmi, je to skvělá příležitost, jak se uplatnit.

 

Osobní virtuální asistent

 

Postarejte se firmám o běžnou administrativu. Zorganizujete klientům schůzky, vyřizujete telefonní hovory.

Vhodné pro každého s organizačními schopnostmi a smyslem pro pořádek.

 

 

 

Pro získání certifikátu virtuálního asistenta nejsou třeba žádné zvláštní předchozí zkušenosti. Pro každého, kdo se rád učí novým věcem a jde s dobou, je to skvělá možnost, jak trvale změnit svůj životní styl od základů.

 

 

 

Markéta Bouhaniková je první dámou VA Akademie, členkou Mezinárodní Asociace Virtuálních Asistentů a autorkou Učebnice pro Virtuální Asistenty.

Marketér tělem i duší.

Přednáší o sociálních médiích, je lektor a odborný poradce pro virtuální asistenty.


 

 

7 nejlépe placených úkolů pro Virtuální Asistenty 

Virtuální asistent na volné noze

Abyste mohli začít pracovat na volné noze...

 
Nejčastější fatální chyby začínajících Virtuálních Asistentů

Nikdo učený z nebe nespadl...

 

 

Získej přístup do Atlantidy!

Registrovaní čtenáři získají přístup k mnohem většímu množství návodů a nemohou si to vynachválit.

ZDARMA rady, tipy i návody přímo do tvé e-mailové schránky.

PŘIDEJ SE