Práce na doma bez poplatků

28.11.2016 04:14

Nové technologie otevrají stále nové a nové možnosti. Práce z domu je jednou z nich. Do nedávna si neuměl nikdo ani představit, že je možné pracovat z obýváku, pokud zrovna nejste spisovatel, grafik, nebo hudební skladatel. Svět se ale mění a s rozvojem internetu se vynořily i nové příležitosti.

Mezi nimi také práce virtuálního asistenta. V současné době patří mezi nejrychleji rostoucí odvětví práce z domova. Oblíbili si ji zejména matky s dětmi a lidé s tzv. nomádským způsobem života, kteří rádi cestují a nechtějí se vázat na kancelář. Práce virtuálních asistentů patří mezi nápady na podnikání bez velkých investic a jediným předpokladem je, ochota učit se novým věcem.

práce z domu

Virtuální asistent je podpora pro firmy v oblasti administrativy, služeb zákazníkům, či marketingu. Externě spolupracuje na zpracovávání administrativních podkladů, vedení diáře a organizování schůzek, správě sociálních sítí, jako je Facebook a pod. Pomáhá firmám komunikovat se zákazníky formou chatu, e-mailu, Skype atd.

Stáhněte si infografiku se všemi službami, které můžete jako virtuální asistent nabídnout

Certifikovaní virtuální asistenti jsou odborníci, kteří pomáhají firmám dosáhnout jejich cílů. Prostřednictvím internetu jsou schopni pracovat nezávisle na kanceláři a snižují tak firmní náklady na stálé zaměstnance. Proto se stávají stále vyhledávanější.

Tzv. zeštíhlování se dnes  zdaleka netýká již jen malých firem. Úsporná řešení jsou součástí strategie  moderních, rychle se rozrůstajících firemních gigantů. A využití externí spolupráce, neboli outsourcingu se těší stále větší oblibě.

Abyste se mohli stát virtuálním asistentem, nemusíte mít žádné zvláštní předpoklady. Ať už máte zkušenosti z prodeje, administrativy, či jste komunikativní, nebo tvůrčí typ, vhodně zvolenným zaměřením můžete své znalosti a schopnosti dále rozvíjet a využít svůj přirozený talent. Součástí certifikačních kurzů jsou individuální konzultace, které vám pomohou, zvolit právě pro vás nejvhodnější zaměření.

práce z domu

V dnešní uspěchané době se stále více lidí ocitlo v situaci, kdy tráví většinu času v zaměstnání, které je nenaplňuje. Přicházejí o čas, který by rádi trávili se svými blízkými a rodinou. Cití se nedoceněno a míra stresu se pro ně stává nesnesitelná. To s sebou nese řadu negativních následků. Narušují se rodinné vztahy a  roste počet onemocnění a civilizačních chorob. Možnost pracovat podle vlastního rozvrhu a v příjemném pracovním prostředí umožnuje věnovat se rodině, koníčkům a přizpůsobit práci svému životnímu stylu. Ne život práci.

Pokud tedy patříte mezi ty, jimž zaměstnání nepřináší naplnění, pokud chcete víc času na rodinu a máte rádi nové věci, pak vám práce virtuálního asistenta stojí za úvahu.

NEJčtenější články:

7 nejlépe placených úkolů pro Virtuální Asistenty 

Virtuální asistent na volné noze

Abyste mohli začít pracovat na volné noze...

 

Applikace pro virtuální asistenty
 
Pro každého virtuálního asistenta je flexibilita alfou a omegou. Je mnoho nástrojů, které vám práci...

 

 

ZDARMA rady, tipy i návody přímo do tvé e-mailové schránky.

PŘIDEJ SE.