Co po mateřské?

Jak to bude s dětmi až se vrátím do práce?

Jak budu všechno stíhat?

Co když budou děti nemocné?

Z návratu do práce jsem měla obavy. Vlastně, mám-li být upřímná, neuměla jsem si ho vůbec představit. Dvojčata mi dávala zabrat, přesto jsem s nimi chtěla trávit každou chvilku.

Když jsem se vrátila do zaměstnání, potvrdilo se to, čeho jsem se bála. Z domu jsem odcházela, když děti ještě spaly a vracela se tak akorát, abych jim dala pusu na dobrou noc. O tom jak se tvářili, když jsem potřebovala s dětmi k lékaři, ani nemluvím. Věděla jsem, že takhle to dál nepůjde.

Jediná šance pro mne byla, začít podnikat. Hlavou se mi honilo plno nápadů, ale všechny vyžadovaly fůru peněz. Pak jsem se setkala s prací virtuální asistentky. To bylo přesně to, co jsem potřebovala. Nezávislost na kanceláři, vlastní pracovní doba, minimální náklady.

Učit se novým věcem pro mne nebyl nikdy problém a tak jsem se do toho vrhla po hlavě.  Původně jsem měla představu jen něčeho nenáročného, jako je zvedání telefonů. Nakonec mne tato práce zcela pohltila. Čím víc znalostí  jsem získávala, tím víc jsem si byla jistá, že to je práce přesně pro mě. Získala jsem potřebnou sebedůvěru a moji přátelé mi říkali, že jen kvetu. Myslím, že tomu bylo opravdu tak.

Dnes problémy s volným časem řešit nemusím. Ani dovolenou o prázdninách. Žiju podle svých představ a vlastních pravidel. Měla jsem obrovské štěstí a velice si toho vážím. Právě proto se snažím pomoci i ostatním.

Mrkni se, co dělají virtuální asistenti

 

 

NEJčtenější články:

7 nejlépe placených úkolů pro Virtuální Asistenty 

Virtuální asistent na volné noze

Abyste mohli začít pracovat na volné noze...

 

Jestli-že se nemůžete rozhodnout, která práce z domu by pro vás byla ta pravá...