Šéfování může být o něco snazší

Koordinace práce v týmu bývá náročná. O týmech pracujících na dálku to platí dvojnásob.

Řídíte-li tým virtuálních asistentů, vaše práce bude od dnešního dne jednodušší a efektivnější.

Zadávání úkolů a jejich koordinace již nebude problém. Seznámím vás s nástrojem navrženým právě ke zvýšení produktivity práce v týmu. Poskytuje řešení pro zadávání a kooordinaci úkolů v přehledné grafické podobě.

Nástroj o kterém je řeč se nazývá Kanban Tool a při koodinaci práce týmu virtuálních asistentů je doslova nepostradatelný.

Samozřejmostí je integrace s Outlookem, Google Drive, Dropboxem, One Drive i Zapier, což jeho možnosti ještě rozšiřuje.

Další výhodou je tlačítko Add Task, které je možné v Google Chrom použít jako rozšíření a ještě více si tak usnadnit přidáváni jednotlivých úkolů.

Kanban Dashboard

Projekty jsou rozděleny do podrobných seznamů úkolů. Vše je zobrazeno na upravitelné nástěnce. Sami si zvolíte, které informace o úkolech se mají zobrazovat i jak má nástěnka vypadat. Na první pohled můžete označit úkoly s nejvyšší prioritou.

 

Přehledně působí barevné rozlišení. Lze snadno zadávat na kterých z nich se má začít pracovat. Máte okamžitý a přesný přehled o tom, na kterých se pracuje a které jsou hotové.

V levé části nástěnky se zobrazují nové úkoly. Jak práce na nich postupuje, posouvají se na nástěnce směrem doprava. Když dosáhnou pravého konce nástěnky, znamená to, že jsou hotové. Všechny hotové úkoly můžete archivovat a mít tak přesné záznamy o týmové práci.

 

Umožňuje virtuálním asistentům s různou specializací, aby se hlásili k jednotlivým úkolům, stejně jako jim umožňuje vypisovat úkoly na které se jejich specializace nevztahuje.

Stejně tak označují dokončené úkoly, které jsou určeny vám ke kontrole a schválení.

K dispozici jsou přehledné reporty, které máte možnost filtrovat např. podle obtížnosti úkolů, jejich důležitosti a podobně.


Nejvyšší cena tohoto nástroje je 5,5 euro/měs. Tato verze umožní trakovat čas jednotlivých úkolů, vytvářet reporty, neomezené množství nástěnek a také přiložit neomezené množství dokumentů.

Markéta Bouhaniková je první dámou VA Akademie, členkou Mezinárodní Asociace Virtuálních Asistentů a autorkou Učebnice pro Virtuální Asistenty.

Marketér tělem i duší.

Přednáší o sociálních médiích, je lektor a odborný poradce pro virtuální asistenty.